^Powrót na górę

Laboratoria Przyszłości #9

   W ramach programu #LaboratoriaPrzyszłości przeprowadzono w maju zajęcia z matematyki, na  których uczniowie wykorzystując klocki układali figur geometryczne o danym polu. Ponadto tworzyli siatki prostopadłościanów oraz utrwalali podstawowe pojęcia związane z graniastosłupami.Na lekcji biologi uczniowie wykonali zakładkę do książki z roślin zielnych.W czasie zajęć z języka angielskiego, korzystając z Vocabulary Builder - Creativo, uczniowie utrwalali i poszerzali słownictwo. A związku ze zbliżającym się Dniem Mamy uczniowie wykonali prace plastyczne Portret mojej mamy, Niespodzianka dla mamy oraz Kwiaty dla mamy. Uczniowie wykonali kwiaty na majową łąkę, malowali ulubioną zabawkę oraz konstruowali budowle. Wszystkie zajęcia pozwalały naszym uczniom rozwijać sprawność manualną oraz logiczne myślenie.
Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa im. K. Brodzińskiego w Królówce Rights Reserved.


Facebook